Sosyal Medya Çiftine Dönüşün: Like Sayısını Artırmak İçin Sevgilinizle Verebileceğiniz 10 Poz

Partnerinizle birlikte bir araya geldiğinizde bir türlü fotoğraf çekinemiyorsanız ya da çekildiğiniz fotoğrafları beğenmiyorsanız işte tam size göre bir içerikle geldik! Bu içerik sayesinde en güzel çift fotoğraflarına ulaşabilirsiniz…

1. Partnerinizle piknik date’inizi güzelleştirin!

Bu piknik alışık olduğumuz Türk pikniklerinden biraz farklı… Sevgilinizle birlikte yeşillikler içinde yapacağınız piknikte kendi kendinize çekeceğiniz güzel bir poz işte karşınızda!

2. En güzel çift fotolarından biri de samimi ve doğal olanı…

Yanınızda haberiniz yokken sizin güzel fotoğraflarınızı çekmek için fırsat kollayan bir arkadaşınız varsa hayat daha güzel oluyor… İşte o anlardan biri de kahve içerken aşka gelip güzel bir fotoğrafınızın ortaya çıkması.

3. Güzel arka planların önünde aşkınızı yansıtsın!

Partnerinizle birlikte şehrin güzel yerlerini gezerken ortaya çok güzel fotoğraflar çıkartabilirsiniz. Mesela görselde de görüldüğü üzere güzel bir arka planın önünde dans eden bir çift fotoğrafının önünde büyülendik…

4. Çok uğraşa gerek kalmadan da sosyal medyada paylaşılacak fotoğraflarınız olabilir!

Akşam araba kullanırken sokak lambalarının arabaya yansıması ve açık camdan esen rüzgar, birbirine kenetlenmiş eller ile tıpkı bir romantik aşk filmi gibi… Bu anı hiç unutmamak için güzel bir poz yeterli.

5. Tabii ki de sporu spor için yapıyoruz…

En keyif veren şeylerden biri de her aktiviteyi partnerinizle birlikte gerçekleştirmek! Tabii bunu yaparken tıpkı Pinterest’den fırlamış bir fotoğrafınızın olmasın mı?

6. Kalbimizi sıcacık edecek bir fotoğraf…

Birbirine aşkla bakan çiftlerin fotoğraftan bile belli olması harika bir şey değil mi? Fotoğraf çekilirken birbirinizi sarın ve gülümseyin…

7. Manzaraya gerek yok benim manzaram sensin diyenlere…

Partnerinizle birlikte eğlenceli bir fotoğrafınız olsun istiyorsanız en yakın arkadaşlarınızdan birini fotoğrafınızı çekmeyi ikna edin ve bir sokakta aniden partnerinizi kucağına alın. O samimi ve sıcak görüntülerin sosyal medyada paylaşılmama ihtimali yok!

8. Akvaryumu arka planınız yapın!

Partneriniz ile hem gezip hem de çok güzel arka planlarda fotoğraflarınız olsun istiyorsanız şehrinizin en güzel yerlerini keşfetmekle başlayabilirsiniz…

9. Günbatımı ve sahilin birleşimi ile hangi fotoğraf kötü çıkabilir ki?..

Partnerinizle şıkır şıkır giyinip eşsiz günbatımının önünde aşkınızı yansıtmak için gerekli olan sadece dans ediyor gibi görünmek… Hiçbir gün batımı sizin aşkınız kadar güzel görünemez, orası ayrı tabii.

10. Bazı çiftler için ise ekstra bir şeye gerek yok…

Partnerinizle birlikte doğallığınızı tüm çıplaklığıyla yansıtmak istiyorsanız, aynanın karşısında dişlerinizi fırçalarken çekeceğiniz bir fotoğraf bile oldukça yeterli olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir