Son dakika… MHP lideri Devlet Bahçeli’den önemli açıklamalar

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle; Mersin’de ayrımcılığa yer yoktur. Burada aymazlığa yer yoktur. Ne var ki Mersin son 5 yıldır yerinde saymaktadır. Kayırmacılık, partizanlık, yolsuzluk kentin önünü kapattı. Devamlı şaibelerle anılan bir belediye anlayışı karşımızdadır.

İdeolojik ve ilkel belediyecilik anlayışı Mersin’i yorgun düşürmüştür. Mersin’de taş üstüne taş koyan bir belediye yönetiminde ne iz ne bir eser vardır. Devletin kaynaklarının ulufe gibi dağıtan bir belediye anlayışı ortadadır

CHP zihniyeti sınıfta kalmış, hepten çuvallamıştır. Bu nedenle yapamayan gitmeli, yapacak olan gelmelidir. Gün doğmuş, vakit gelmiştir. Artık beceriksizlere kapıyı göstermeliyiz. Akıntının tersine kürek çekenlere uğurlar olsun denmelidir. Mersin bizim Türkiye hepimizindir.

DEM’lenmiş CHP’ye ‘yeter’ diyecek misiniz? DEM’lenene Mersin’in mesajını veriyorsunuz. İnanıyorum ki Mersin kamburundan kurtulacak. Yalan belediyeciliğin 63 günlük süresi kaldı. İnanıyorum ki Mersin kamburundan kurtulacak. Yozlaşmış belediyeceliğin sonu göründü. Bu şehirde yaşayan vatandaşlarımızı ilgisiz bırakmayacağız. Kalbimiz Mersin ile bir çarpacak.

Mersin Türkiye’nin parlayan yıldızı hale gelecek. Mersin’in geleceği için el ele gönül gönüle omuz omuza verecek miyiz. Rehin alınan DEM’lenmiş CHP’den kurtulmak için hareket edecek miyiz? Mersin’in hizmetine talibiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx