Müşerref Akay’dan Şok İtiraf: İlk Eşiyle Neden Boşandığını Anlattı

‘Türkiyem’ şarkısı ile tanıdığımız müzisyen ve oyuncu Müşerref Akay katıldığı bir televizyon programında eski ilişkileri ile ilgili itiraflarda bulundu.

Müşerref Akay, 1966 yılında daha 14 yaşındayken Hürriyet gazetesinin açtığı ses yarışmasına katılan ve yaptığı işlerle kendinden bahsettiren başarılı şarkıcı

71 yaşındaki eski şarkıcı ve oyuncu katıldığı bir televizyon programında eski ilişkileri ile itiraflarda bulundu.

Ünlü şarkıcı katıldığı televizyon programında eski ilişkileriyle ilgili sorular sorunca soruları cevapsız bırakmadı.

“Hayatınızda şiddet görüp ezildiniz mi?” sorusuna ilk eşiyle neden boşandığını açıklayarak “Hayır, hiçbir şekilde. İlk kocama ben şiddet uyguladım ve boşadım. O hak etti. O bana şiddet uygulayacağını zannetti ben ona uyguladım. Çocuklarımı da aldım çıktım. Bana kim vurabilir? Ben o adamı ne yaparım? ” dedi.

Akay ilk eşinden sonra yaptığı evliliklerde hep mutluluğu aradığını söyleyerek ilk eşiyle ilgili “İlk eşime inat olsun diye hep mutluluğu aradım. Her attığım evlilik imzasında ilk evliliğimden intikam almak istedim. Bütün hayallerim ilk evlilikle yıkıldı gitti. Beni aldattı mı bilmiyorum. Çocuklarım babası olduğu için saygı duyuyorum. Bir düşmandan iki dost kazandım. İki tane pırlanta gibi oğlum var ve o adamla hiç ilgileri yok. Çocuklarımın hatrına ona saygı duyuyorum.” dedi.

Akay, diğer evlilikleri hakkında konuşurken “Ben evlilik yapamıyorum, olmuyor” dedi.

Akay yaptığı evlilikleri ise ” 17 yaşında severek evlendim. Evlilikle ilgili hayallerim vardı. Mahmut Tezcan’ın şirketine plak yapmıştım sonra onunla evlendik. 15 sene evli kaldım. 2. evliliğimi de 20 sene sonra yaptım ama o 1,5 sene sürdü. 9 sene sonra 3. evliliğimi yaptım o da 1,5 ay sürdü.” sözleriyle özetledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx