David-Victoria Beckham çiftinin evliliğini sarsan o isim konuştu

David Beckham’ın eski kişisel asistanı Rebecca Loos, ünlü futbolcuyla yaşadığı yasak aşkın yıllar sonra gündeme gelmesiyle çeşitli eleştirilerde bulundu.

Yaklaşık 20 yıl önce Beckham’la tek gecelik bir ilişki yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen Loos, “ilişkimizi inkar etmeye devam ederse vücuduyla ilgili büyük bir sırrı açıklarım” iddiasıyla manşetlere taşınmıştı.

Yayınlanan son belgesel hakkında konuşan Loos, Victoria Beckham’ın acı çekmesinden nefret ettiğini ancak bunun nedeninin kocası olduğunu söyledi.

Belgeselde olayla ilgili herhangi bir doğrulama yapmayan çift, sadece yaşadıklarının “korkunç” olduğundan bahsediyor ve kendilerini “her gün hasta gibi” hissettiklerini belirtiyor.

Rebecca Loos…

“SORUMLULUK ALMIYOR”

47 yaşındaki Loos ise, “Hep ‘zavallı ben’ ifadesi. David’in sorumluluğu alması gerekiyor. Elbette istediği her şeyi söyleyebilir ve korunması gereken bir imajı olduğunu anlıyorum, ancak kendisini kurban olarak gösteriyor ve beni de sanki bu hikayeleri uydurmuş bir yalancı olarak gösteriyor. Dolaylı olarak Victoria’ya acı çektiren kişinin ben olduğumu ima ediyor.” şeklinde öfkesini dile getirdi.

Skandal olayın ardından kendine yeni bir yaşam kuran Loos’un uzun zamandır devam eden mutlu bir evliliği ve iki çocuğu var. Son 14 yıldır yoga dersleri verdiği ve tıp asistanı olarak çalıştığı Norveç’te yaşamını sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx