Xiaomi 11T ailesi 15 Eylül konferansında resmileşecek

Evergreen ve EverGo cihaz model numaralarını K16 ve K16A sırasıyla. Her ikisi de bir MediaTek yonga seti tarafından desteklenecek . Ayrıca, iki farklı birincil sensörle aynı kamera kurulumuna sahip olacaklar.

İkili, 50MP ana sensör, ultra geniş ünite ve telemakro atıcıdan oluşan üçlü bir kamera kurulumuna ev sahipliği yapacak. Xiaomi , bu telefonlar için iki farklı 50MP sensör tedarik edecek – OmniVision OV50C40 ve Samsung S5KJN1. Ultra geniş açılı lens ise Sony IMX355 sensör kullanacak.

Ne yazık ki, Ingres hakkında hiçbir bilgi yok. Ancak önümüzdeki günlerde bu konuda daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz. Ek olarak, Evergreen ve Evergo hakkında daha fazla ayrıntıyı öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

Bunu söyledikten sonra, teknik özelliklere göre, bu telefonlar muhtemelen orta sınıf akıllı telefonlar olabilir. Bu nedenle, büyük olasılıkla yeni Xiaomi markasıyla değil, Redmi markasıyla piyasaya çıkacaklar.

Şirket 2021 yılında sayısız yeni model cihaz çıkarırken bunlara yenilerini eklemeye hazırlanıyor. Bu yeni cihazları ile beraber şirket android pazarındaki yerini sağlamlaştırmak istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir