Üçlü kamera kurulumu ile fark yaratmak istiyor

Adından da anlaşılacağı gibi bu, cihaz 2019’daki Xperia 10’un üçüncü yenilemesi olacak. Cihaz güncellemeleri tüm panele getiriyor. Aynı zamanda 5G bağlantısına sahip ilk orta seviye Xperia olarak karşımıza çıkacak. Önde HDR 10 desteği ve standart 60Hz yenileme hızına sahip 6 inç OLED ekran bulunuyor. Sony yine uzun bir 21: 9 en boy oranını tercih etti, ancak telefonu 3 mm daha kısaltmayı başardı ve aynı zamanda genişlikten bir milimetre daha kestirerek Sony Xperia 10 III cihazını daha kompakt ve kullanımı kolay hale getirdi.

Ekran, arka kısımda olduğu gibi Gorilla Glass 6 ile korunmakta. Ayrıca bir IP65 / 68 derecesine ve LDAC ve Yüksek Çözünürlüklü ses desteğine sahip bir kulaklık jakına sahip. Kamera departmanı, 27 mm eşdeğer lense sahip 12 MP ana kamera ile birlikte 8 MP ultra geniş kamera ve 54 mm eşdeğer lense sahip 8 MP telefoto modülüyle yönetiliyor.

Daha kaliteli Xperia modellerinde olduğu gibi, her çekim için otomatik pozlama ayarlı 10 fps özelliği de mevcut. Telefon, 6GB RAM ve 128GB genişletilebilir depolama ile eşleştirilmiş Snapdragon 690 5G yonga setinde çalışıyor. Batarya 4.500 mAh’ye yükselirken, yazılım cephesi Android 11 olarak karşımıza çıkacak. Sony 10 III siyah, beyaz, mavi ve pembe renklerde geliyor. Fiyatlandırma kısmı ise henüz açıklanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir