The Last of Us hayranlarına kötü haber!

Hayatta kalma temelli oyunlar daima ilgi görmüştür. Ancak The Last of Us, bu oyunların adeta babası konumunda yer alıyor. PlayStation kullanıcılarına özel olarak satışa sunulan serinin özellikle de başlangıç hikayesi büyük beğeni kazanmıştı. Hikayesinin yanı sıra oynanış dinamiği ve grafikleriyle The Last of Us kendisine özel bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştı.

The Last of Us hayranlarına kötü haber!

Hikayenin devamı uzun süre beklendi ancak oyunun ikincisi beklentilerin altında kaldı. Hatta oyun severler tarafından çok fazla eleştirilen The Last of Us 2, hayal kırıklığı yarattı desek herhalde yanlış olmaz. Serinin hayranları şimdi de oyunun multiplayer versiyonunun çıkmasını bekliyor. Ancak maalesef ki onlara kötü bir haberimiz var. Gelen bilgilere göre The Last of Us Multiplayer, ertelendi ve hayranlarını bir kez daha üzdü. Yani yapımın çoklu oyuncu versiyonu için biraz daha beklemek zorunda kalacağız.

Öte yandan oyunun geliştiricisi olan Naughty Dog, yeni bir oyunun yolda olduğunu duyurdu. Henüz konusu ve diğer detaylarıyla ilgili bilgiler net olmasa da söz konusu oyun tek kişilik olacak. Şirketin bu oyunu için önemli bir bütçe ayırdığı ve başarılı bir yapım için kesenin ağzını açtığı da gelen haberler arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir