Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi için ilk fragman yayınlandı

Marvel sinematik evrenindeki yeni fazda karşımıza çıkacak olan süper kahramanlardan biri olan Shang-Chi’yi anlatan On Yüzük Efsanesi için ilk fragman nihayet yayınlandı.

Filmde Shang-Chi’nin nasıl bir ölüm makinasına dönüştürüldüğüne ve On Yüzük organizasyonu tarafından nasıl eğitildiğine tanıklık edeceğiz. Dilerseniz film için yayınlanan ilk tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Gizemli On Yüzük organizasyonunun ağına çekildiğinde geride bıraktığı geçmişi ile yüzleşmesi gereken Shang-Chi’yi Simu Liu’nun canlandırdığı, Marvel Studios’un uzun zamandır ilgiyle beklenen “Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi” filmine ait fragman yayınlandı. Fragman yayınlanmadan birkaç saat önce filmin başrol oyuncusu Simu Liu sosyal medya hesaplarından ilk afişi paylaşarak bundan daha güzel bir doğum günü hediyesi olamayacağını söyledi ve filmin çıkış tarihini duyurdu.
“Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi” filminin yönetmenliğini Destin Daniel Cretton üstlenirken, yapımcılığını Kevin Feige ve Jonathan Schwartz’ın üstleniyor. Louis D’Esposito, Victoria Alonso ve Charles Newirth’in yönetici yapımcıları olduğu filmin senaryosunu David Callaham & Destin Daniel Cretton & Andrew Lanham yazdı.

“Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi” 3 Eylül 2021‘de vizyona girecek. Tabi ki bu tarih mevcut pandemi koşulları nedeniyle değişiklik gösterebilir. Fakat şimdilik belirtilen tarihin 3 Eylül olduğunu söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir