Osmaniye’deki cani anne, bebeğini bırakıp diğerine kaçtı

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde yaşayan İsa Alasırt ile Z.A. 2 yıl evvel dünyaevine girdi.

Evlendiklerinde 18 yaşında olan ikilinin bir de erkek çocukları oldu.

‘Hastaneye gidiyorum’ diyip kaçtı

Z.A. 2 gün evvel çocuğunu komşularına “hastaneye gidiyorum” diyerek bıraktı.

Komşular, bir daha geri dönmeyen Z.A.’nın  eşi İsa Alasırt’a durumu bildirdi.

Hastaneye giden ve eşinin hastaneye hiç giriş yapmadığını öğrenen genç adam eşinin konutu terk ettiğini anladı.

Kaçan bayandan ‘hasret sona erdi’ paylaşımı

Bir gün sonra ise Z.A. toplumsal medya hesabına el ele tutuşmuş biçimde bir fotoğraf yükleyerek “Sonunda kavuştuk hasret sona erdi” notunu düştü.

5 aylık bebeğin karnı doyurulamıyor

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğüne giden İsa Alasırt ise eşi hakkında kayıp müracaatında bulundu. Mesken kirasını ödeyemediği için elektriksiz, eşyası dahi olmayan bir konutta karanlıkta 5 aylık bebeği ile ortada kalan Alasırt, bebeğin karnını doyuramıyor. Bedeni yara bere içerisinde olan 5 aylık bebek ise daima ağlıyor.

“Başkası ile el ele fotoğrafını attı”

Eşine seslenerek “Allah senin belanı versin” diyen İsa Alasırt, “2 yıllık evliydik. Eşim hastaneye gidiyorum diye çocuğumuzu komşuya bırakarak konuttan çıkmış. Ben ondan sonra konuta geldim komşum beni çağırdı. Komşum eşimin hastaneye gidiyorum diyerek konuttan çıktığını söyledi. Ben de hastaneye gittim. Hastaneye hiç giriş bile yapmamış. Sonra Osmaniye’ye gittiğini öğrendim Osmaniye’ye gittikten sonra diğerine kaçtığını öğrendim. Oburu ile el ele fotoğraf attı toplumsal medya hesabına.

“Çocuğumla birlikte karanlıkta kalıyoruz”

Konut kirasını ödeyemediğim için elektriğim de kesildi. Çocuğumla birlikte bu biçimde karanlıkta kalıyoruz. Eşime de sesleniyorum. Onun Allah belasını versin öteki da bir şey demiyorum kendisine” halinde konuştu.