ONUR KUMOVA’YA BABASI ALTUNÇ KUMOVA’DAN UYARI!

Şehrin Patronları’nın haberine göre geçtigimiz 2020 yılında Futbolcu Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay, ile Bodrum Cennet Koyu’nda görüntülenen, Onur Kumova’nın şimdilerde banka kurmaya hazırlanan babası Atunç Kumova’dan magazin dünyasından uzak durması için uyarı aldığı iddia edildi. 

Gece hayatına düşkünlüğü ile bilinen genç playboy’un babası tarafından gece gezmelerine ve magazin basında yer alacak ilişkilerden uzak durması için ciddi uyarı aldığı magazin kulislerinde kulaktan kulağa yayılmaya başladı. 

Oğul Kumova’nın ise artık kendisini işlerine vereceği ve magazin dünyasından uzak duracağına dair babasına söz verdiği iddia edildi.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK), Destek Yatırım Bankası A.Ş.’ye faaliyet izni verdi.

Resmi Gazete’nin 8 Ocak 2022 tarihli sayısında, BDDK’nin Destek Yatırım Bankası A.Ş.’ye faaliyet izni verdiği duyuruldu.

300 milyon TL sermayeli 3 ortaklı Destek Yatırım Bankası’na BDDK’den onay çıktı.

Destek Yatırım Bankası’nın sahibi kim?

300 milyon lira sermayeli 3 ortaklı Destek Yatırım Bankası’na Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan onay çıktı.

Kararda, Destek Faktoring AŞ, Altunç Kumova, Azize Binnur Tosun, Özgür Akayoğlu ve Kerim Tosun tarafından 300 milyon TL sermayeli “Destek Yatırım Bankası AŞ” unvanlı bir kalkınma ve yatırım bankası kurulmasına izin verilmesine karar verildiği bildirildi.

Destek Yatırım Bankası’na kuruluş izni verilmesinin ardından Türkiye’deki banka sayısı 55’e yükseldi.

Altunç KUMOVA kimdir?

Azize Binnur Tosun, Özgür Akayoğlu ve Kerim Tosun ile birlikte 300 milyon lira sermaye ile banka kurma izni alan Aytunç Kumova, 1965 İstanbul doğumlu.

1984 yılı Avusturya Erkek Lisesi, 1989 yılında Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümünden mezun oldu. Altunç KUMOVA, 1999 yılından beri Seyşeller Cumhuriyeti İstanbul Fahri Konsolosudur.

Halen, kendi kurduğu ve sektörlerinde lider konumlarda olan Destek Faktoring ve Destek Yatırım Menkul Değerler Şirketlerinin başkanlık görevini sürdürüyor.

Kaynak: https://www.sehrinpatronlari.com/haber/onur-kumova-ya-babasi-atunc-kumova-dan-uyari-62508.html