Kocaman Sevgisi Kartepe’yi Aydınlattı

Cumhur İttifakı’nın Köseköy Merkez’de gerçekleştirdiği Büyük Kartepe Mitingi büyük coşku ile gerçekleştirildi. Mitinge; Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Cumhur İttifakı Kartepe Belediye Başkan Adayı Mustafa Kocaman, İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ve yönetimi, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları, Kartepe İlçe Teşkilatı, Kartepe eski Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, muhtarlar ve muhtar adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BİRLİKTELİĞİMİZ DAİM OLSUN

Şölen havasında, havai fişeklerle karşılanan Kocaman’ı, mitinge katılanlar adeta sevgi çemberine aldı. Mitingde ilk olarak konuşan İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, “Sahada gitmediğimiz mahalle, girmediğimiz ev sıkmadığımız el bırakmadık. 31 Mart akşamı Kocaeli’de en yüksek oy alan ilçe olacağız. Milli iradenin tecelli ettiği yer seçimdir, sandıktır. Tüm hemşerilerimizin sandığa giderek oy kullanmalarını sağlayacağız. Kartepe rekor oyla tamam inşallah” dedi.

ERYARSOY, “MİLLET GÖNÜLDEN BAĞLI”

İl Başkanı Av. Abdullah Eryarsoy da konuşmasında, “Pazarın gelişi bu tablodan belli. Mustafa Kocaman’ı Pazar akşamı bu coşkulu kalabalıkla belediye başkanı olarak karşılayacağız. Kartepe’de Mustafa Kocaman’ı ve Büyükşehir’de Tahir Büyükakın’ı seçince pişman olmayacaksınız. Biz Milliyetçi Halk Partisi ile bir ittifak içindeyiz. Biz her yerde MHP ile beraberiz. Bundan gocunmuyoruz. Ama karşımızdakiler kimle olduğu belli değil” dedi.

SANDIKLARA SAHİP ÇIKACAĞIZ

Cumhur İttifakı Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, “Yaklaşık 74 gündür sahada çalışıyoruz. Gece gündüz demeden elimizden geleni yapmaya çalıştık. Allah’ın izniyle 17 yıllık bu kutlu davaya hizmet etmek için mücadele edeceğiz. Ülkenin geçtiği badireler ortada ben bunlara siyasi büyüklerim varken değinmek istemiyorum. Adaletle, tevazuyla, gayretle, ayrıştırmadan, ben Kartepeliyim diyen herkese hizmet etme arzusundayız. Pazar günü burada bulunan herkes sandıklara sahip çıkacak” dedi.

KOCAMAN’I TEBRİK ETTİ

Fikri Işık da konuşmasında, “Bu akşam bu tablodan görülüyor ki Kartepe seçimi Pazar akşamına bırakmamış. Rakipler yine üzülecek ama Kartepe sevinecek. 17 yıldır sizden aldığımız destek, güç ve enerji ile size gece gündüz hizmet ediyoruz. 15 yıldır belediyelerde sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermek için daha güzel bir Kartepe, daha güzel Kocaeli için gece gündüz çalışıyoruz. Hizmet bayrağı Hüseyin kardeşimizden sizlerin desteği ile Mustafa kardeşimize geçecek. En küçük bir tereddüdümüz yok. Kartepe sizden Kocaeli şampiyonluğunu bekliyoruz” dedi.