İlk kez anne olan Hande Soral: Ali’yle danslarımız

Beş yıllık mutlu evliliklerini bebekle taçlandıran Hande Soral-İsmail Demirci çifti, yaklaşık üç ay önce ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşamıştı. 30 Mayıs tarihinde dünyaya gelen Ali için konuşan Soral, “Ali 52 cm ve 3 kilo 750 gram doğdu. Evde Ali’nin varlığını hissetmek çok güzel bir duygu. Biz ona alışıyoruz, o da bize alışıyor. Gözümü her açtığımda onu görmek çok güzel bir duygu. Bakıcı tutmadık. Anneannesiyle birlikte büyüteceğiz. Altı ay evde Ali ile ilgileneceğim, ondan sonra gelen projeleri değerlendireceğim. Hamile olduğum zaman çalıştım, Ali de benimle çalıştı o dönem. İşe başladığımda benimle beraber setlere gelecek ve bana eşlik edecek” demişti.

“AŞIK OLDUM”

Geçtiğimiz haftalarda eşi, annesi, ve erkek kardeşi ile Bodrum tatiline çıkmıştı. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran güzel oyuncu, tatilde minik oğluyla verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sunmuştu. 35 yaşındaki Soral, oğlu Ali ile fotoğrafını “Aşık oldum” notuyla paylaşmıştı. Güzel oyuncunun gönderisine binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

Geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da sahilde görüntülenen ünlü çiftten Demirci, iskeleye kucağında Ali ile gelmişti. Bir süre sonra Hande Soral da eşi ve oğlunun yanına gelmişti. Ardından Bedirhan Soral, ablası ve eniştesinin bebekleriyle fotoğraflarını çekmişti.

KOLUNU ISRARAK SEVDİ

Ali’yi sevmelere doyamayan ikili, çocuklarını kucaklarından indirmemişti. Bir ara Demirci’nin, Ali’nin kolunu ısırarak sevmesi tebessüm ettirdi. Bedirhan Soral bu anları da fotoğraf makinesiyle ölümsüzleştirmeyi ihmal etmemişti.

Sezon finali yapan ‘İyilik’ dizisinde ‘Murat’ karakterine hayat veren Demirci ve dijital platformda yayınlanan ‘Alef’ dizisinin Su Demir’i Soral’ın neşelerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenmişti. Şezlongda vakit geçirdikten sonra denize giren çift, Ege’nin serin sularının tadını doyasıya çıkarmıştı.

ANNE-OĞUL DANSI

Şimdilerde İstanbul’a dönen Hande Soral ve İsmail Demirci çiftinden güzel oyuncu, minik oğluyla sahilde dans ettiği anları paylaştı. Bir süredir ekranlardan uzak olan ünlü isim, bebeğiyle videosuna “Ali’yle danslarımız” notunu düştü. Eşi ve oğluna kayıtsız kalmayan Demirci ise “Sizi yerim, yerim” yorumunu yaptı.

HASTANE ODASINDA POZ VERDİ

Öte yandan ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Soral, oğlu Ali ile ilk fotoğrafını paylaştı. Eşi ve oğluyla hastane odasında objektif karşısına geçen ünlü isim, gönderisine, “Hoş geldin oğlum…” notunu düşmüştü. Hande Soral’ın paylaşımı 249 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum almıştı.

Oğlu Ali’yle hastane odasında çekilen bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, duygularını; “Bir rüyanın içindeyim bir haftadır…” diyerek, dile getirmişti. Soral, eşine; “Sen İsmail Demirci… Yanımda olmasaydın, elimi tutmasaydın başaramazdım. Gözlerine her baktığımda bana olan inancını hissetmekti tek gücüm. Çok seviyorum…” sözleriyle seslenmişti.