Huawei, yeni bir ortaklık kurdu

Huawei zaten en çok satan serilere sahip bir marka. Şirket 2019 yılında birçok alanda pazar lideriydi. Bu yılın başlarında ise farklı bir alana yönelerek Router AX2 Pro yani ağ ürünleri satmaya başladı. Huawei yöneldiği farklı alanlarda elbette ciddi bir başarı hedefliyor. Bu hedefe ulaşmak için de bu alanda uzman bir şirket ile ortaklık yapması çok da şaşılacak bir durum değil.

Söylentilere göre Huawei yakın zamanda ürün portföyüne yeni ürünler ekleyecek. Bu oldukça normal bir durum. Yeni ürünlerin hangi şirket ile ortak hareket edildiği ise en çok merak edilen konular arasında.

Bu ortaklığın ne anlama geldiğini bilmek için önümüzdeki günlerde resmi duyuruyu beklememiz gerekecek. Şirket daha önce birinci sınıf akıllı telefonunda kamera teknolojisi için Leica ile ortaklık yapmıştı.

2016’dan beri, Çinli devin tüm amiral gemisi akıllı telefonları, akıllı telefon fotoğrafçılığının sınırlarını zorlayan Leica’nın teknolojisine sahipti. Ancak ortaklık bu yıl sona erdi ve P50 serisi akıllı telefonlar Huawei ve Leica ortaklığında üretilen son ürün oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir