Google Stadia kendi oyunlarını yapmaktan uzaklaştı

Google, hayranların en sevdiği Skyclimbers da dahil olmak üzere yakında Stadia Makers’ın bir parçası olacak önümüzdeki 10 oyunu açıkladı. Lansmanından bu yana, Stadia Makers, en son sürümler olarak Kaze and the Wild Masks ve Nanotale: Typing Chronicles ile birlikte, özellikle Unity motoruyla yapılanlar olmak üzere pek çok iyi oyunu Stadia oyuncularına getirdi. Bugün, Stadia Topluluk Blogu’nda Google, Stadia Makers programının daha fazla geliştiriciyle ortaklık kurduğunu ve sonraki sürümler için bir zaman çizelgesi olduğunu paylaştı.

15 Nisan’da platforma çıkacak bir sonraki Stadia Makers oyunu The Darkside Detective: A Fumble in the Dark, doğaüstü gizemlerle dolu bir “seri macera oyunu” olacak. Stadia Makers oyunlarının ilk grubunun bir parçası olacak.

Ayrıca, Darkside Detective serisinin ilk oyunu bugün Stadia’da başlıyor ve gizemli hayranların suç çözme eylemine kapılmasına olanak tanıyor. Sırada, 13 Mayıs’ta piyasaya sürülecek olan “Yüz Gün – Şarap Yapımı Simülatörü”, sizi bir şarap imalathanesi ve çevredeki üzüm bağlarından sorumlu tutan bir iş simülasyon oyunu. RPG hayranları için, Stadia Makers programında ilginizi çekebilecek üç yeni oyun var. GRIME ve SHE DREAMS ELSEWHERE. Son olarak, Merek’s Market.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir