Galaxy Watch 4 ailesi yazılımı güncellemesi aldı

Güncelleme saatlerde hata düzeltmeleri, mevcut işlevlerde iyileştirmeler ve performansta genel bir iyileştirme içeriyor.

Yazılım güncellemesinin lansmandan hemen sonra kullanıma sunulduğu göz önüne alındığında Samsung’un yeni akıllı saatlerin desteklenmesi konusunda oldukça kararlı olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Watch 4, 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki kadranda geliyor. Öte yandan, Galaxy Watch 4 Classic daha büyük boyutlara sahip. Bunlar da 42 mm ve 46 mm ölçüleri olarak karşımıza çıkıyor. Watch 4, 1.19 inç AMOLED ekrana sahip ve WearOS 3 tabanlı çalışıyor. Cihaz 396 x 396 piksel ekran çözünürlüğüne sahip.

Watch 4 Classic, 450 x 450 pikselli 1.36 inçlik bir panele sahip ve aynı OneUI Watch 3 kullanıcı arayüzünde çalışıyor. Seri, 1.5 GB RAM ve 16 GB yerleşik depolama ile eşleştirilmiş şirket içi 5nm Exynos W920 SoC tarafından desteklenmekte. Akıllı saatler, kan oksijen doygunluğu, elektrokardiyogram, kalp atış hızı monitörü, elektrikli kalp atış hızı sensörü ve biyoelektrik empedans analiz sensörü gibi çoklu izleme modlarına sahip. Cihazlar tek bir şarjla 40 saat çalışabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir