Esra Dermancıoğlu’ndan şaşırtan paylaşım! Kendisini aldatan eski eşe bakın ne yaptı?

Fatmagül’ün Hatası ne dizisinde Kutsal Ketenci karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu, rolüyle hafızalara kazınmıştı. Son devirlerde toplumsal medya hesabından değişik paylaşımlar yapan Dermancıoğlu, gündemden düşmüyor. Dermancıoğlu, en son paylaşımı ile şaşırttı. Ünlü oyuncu kızı Refia ve eski eşi Mehmet Esen’i paylaştı.

ESRA DERMANCIOĞLU ESKİ EŞİ VE KIZINI PAYLAŞTI

Sosyal medyayı faal kullanan ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, son paylaşımı ile başları karıştırdı. 53 yaşındaki oyuncu tezli paylaşımların yanı sıra bu sefer kızı ve eski eşini paylaştı. Görenler şaşırdı.

ALDATILMIŞTI

Şimdi 19 yaşında olan kızı Refia’nın bebekliğine ilişkin manzara yayınlayan Dermancıoğlu, eski günleri paylaşırken imajda eski eşi de vardı.

Eski eş Mehmet Esen’in olduğu manzaralarda kendisine ‘Memo’ diye sesleniyor. Esra Dermancıoğlu, eşinin kendisini aldattığı için boşanmıştı. Manzaralardan sonra ‘Dost kalmışlar’ yorumları yapıldı.

ESKİ ANILARI PAYLAŞTI

Esra Dermancıoğlu, paylaştığı imgelerin altına, “Refoşum 19 yaşında oldu artık bebekliğini paylaşabilirim:) Memoşum ben ve Refoşumuz ne tatlı bi periyottu benim için… Artık dönüp baktığımda ne korunaklı ve kötülüklerden, palavradan, sahtekarlıklardan uzak mis üzere bi vakit dilimindeymişim:) Ne keyifli bana” notunu düştü.