Bu Web3 Coin ‘Ses Getirecek’ Bir Ortaklık Açıkladı!

Solana tabanlı bir Web3 coin, yeni Japon animesi işbirliğiyle ses getirdi. Ortaklık özellikle anime severler için yeni NFT ürünleri sunmaya hazırlanıyor.

Solana tabanlı Web3 coin projesi, anime severler için müjdeyi verdi

Fitness uygulaması “STEPN”, Japon animesi “Ghost in the Shell SAC_2045” ile işbirliğini duyurdu. Bu işbirliği, bir piyango sistemi aracılığıyla satılacak olan anime motifleri içeren bir dizi dijital spor ayakkabıyı tanıtıyor. Bu spor ayakkabılar Solana ile ortak markalıdır. Şu anda “MOOAR” adlı NFT elektronik pazarında satıştalar.

NFT çekilişi, ödüller ve tarihler

İş birliği, MOOAR’da özel bir Solana ortak markalı STEPN Sneaker Çekilişi sunuyor. Katılımcılar, 1900 OG ile birlikte 100 Genesis ortak markalı spor ayakkabını kazanma şansına sahipler. Çekiliş iki kategoriye ayrıldı. İlki; Motoko, Batou, Togusa, Tachikoma ve diğerleri gibi karakterlerden ilham alan farklı tasarımlara sahip Genesis Sneakers. İkincisi: OG Sneakers.

Tarihler

Genesis Sneakers çekilişi 18 Mayıs saat 08:30 ile 30 Mayıs 8:30 tarihli arasında geçerli olacak. Katılımcılar, spor ayakkabı başına 3500 GMT’ye (STEPN’in yerel tokeni) çekiliş bileti satın alabilirler. Her tasarım arka arkaya üç gün boyunca çekilişe tabi tutulacaktır.

Benzer şekilde, OG Sneakers çekilişi de 18 Mayıs-30 Mayıs arasında arasında geçerli olacak. Bu spor ayakkabılar, spor ayakkabı başına 300 GMT’den satışa sunulacaktır. Şu anda aralarından seçim yapabileceğiniz 12 tasarım var. Tıpkı Genesis Sneakers gibi, her tasarım arka arkaya günlük olarak çekilecektir.

Bunlara dikkat

STEPN, katılımcılar için ek bilgilerde sağladı. Kullanıcılar, kaybettikleri girişleri otomatik olarak yeniden kaydetme seçeneğine sahip olacaklar. Ayrıca, GMT yalnızca etkinlik sona erdiğinde geri çekilebilmektedir. Ancak, otomatik yeniden kayıt seçeneğini tercih etmeyen kullanıcılar istedikleri zaman GMT’lerini geri çekmekte özgürdür. Kazananlar ödüllerini MOOAR kontrol panelinde bulacaklar.

Fitness uygulaması Japonya’da hızla popülerlik kazandığından, işbirliği STEPN için bir başka kilometre taşını işaret ediyor. Japon pazarının öneminin farkında olan Stepn ekibi, özellikle Japon kullanıcılarla etkileşim kurmak için aktif olarak fırsatlar arıyor.

Web3 coin projesi, 2022 ayı piyasası boyunca üst düzey ilişkiler kurdu

Nisan 2022’de, büyük Japon spor markası ASICS ile ortak markalı NFT spor ayakkabılarının kullanıldığı bir IGO düzenlediler. Etkinlik, “Binance NFT”de piyango alımı başlar başlamaz büyük ilgi ve katılım topladı.

Aynı yılın Ağustos ayında STEPN, LINE-Xenesis Corporation ile Japonya’daki varlığını daha da güçlendiren ortaklık duyurdu.

En son “Ghost in the Shell SAC_2045” ile son işbirliğiyle STEPN, fitness, anime ve dijital varlıklar dünyaları arasında köprü kurarak sınırları zorlamaya ve özellikle kendi kullanıcılarına benzersiz deneyimler sunmaya devam ediyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, yeni NFT’lere ev sahipliği yapacak Solana NFt platformu MOOAR, OKX Web3 Wallet ile de ortaklık kurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir