Bebek’te skandal görüntüye tutuklama

 ELİF ALTIN İstanbul – Gözaltına alınan şüpheliler Özgür K. ve Carmen Maria T. emniyetteki işlemlerinin ardından Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildi. Şüpheli Özgür K.’nın “uyuşturucu kullanmak, çocuk istismarı, görevli memura mukavemet” gibi suçlardan 11, şüpheli Carmen Maria T.’nin ise “hayasızca hareket, kasten yaralama” suçlarından sekiz kaydı bulunduğu öğrenildi.

Carmen Maria T.’nin ifadesinde “Biz dans ediyorduk” dediği, Özgür K.’nın ise suçlamayı kabul ettiği öğrenildi. Savcılıktaki ifadelerinin ardından mahkemeye çıkarılan Özgür K. ‘cinsel saldırı’ ve ‘hayasızca hareketlerde bulunmak’ suçlarından tutuklanırken, akli dengesi yerinde olmadığı tespit edilen Carmen Maria T.’nin ise Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gözlem altına alınmasına karar verildi.

Çıplak güneşlendi

Öte yandan yine Bebek sahilinde tamamen çıplak halde uzandığı bank üzerinde güneşlenen Mahmut Ç. (37), gözaltına alındı. Akli dengesinin yerinde olmadığı belirlenen ve 6 ayrı suç kaydı olduğu öğrenilen Mahmut Ç., adliyeye sevk edildi. Savcılık, Mahmut Ç.’nin Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gözlem altına alınması için nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nden talepte bulundu.               

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.