Apple iPad Pro 2021 bu ayın sonlarında piyasaya sürülecek

Rapor, Apple’ın yeni 2021 iPad Pro’yu bu ayın sonlarında duyurabileceğini iddia ederken, Mini-LED ekranın daha pahalı versiyonunun birkaç hafta sonra gönderilebileceğine de işaret ediyor.

Yeni iPad Pro’nun yükseltilmiş bir kamera ve USB-C bağlantı noktası üzerinden Thunderbolt bağlantısı desteği ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca cihazın Apple A14X yonga setinden güç alabileceğine inanılıyor. Bu da cihazın Apple M1 yongasına dayalı bir işlemciye sahip olabileceği anlamına geliyor.

Sektör kaynakları, yeni ürünlerden birinin muhtemelen Apple’ın Mini-LED ekranlı 12.9 inç iPad Pro olacağını ve Mart ayı sonunda veya ikinci çeyreğin başında piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Zaman dilimi, cihazın Apple tarafından önümüzdeki birkaç hafta içinde duyurulabileceğini gösteriyor. Gelen cihaz kontrast oranlarını artıracak ve daha parlak bir resim sunacak olan MiniLED ekran, fiyatı daha yüksek olan 12.9 inçlik modele özel olacak. Şimdi beklenen hamle ise Apple’ın yeni iPad modellerinin tanıtımı için özel bir lansman etkinliği düzenlemeyi planlaması. Veya cihazın geçen yıl yaptığı gibi bir basın bülteni yoluyla duyurulması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir