2 yaşındaki çocuk, annesinin telefonundan 31 çizburger sipariş etti

ABD’nin Teksas eyaletinde yaşayan bir anne, 2 yaşındaki oğlu telefonundan 31 tane çizburger siparişi verince komşularına onlarca ücretsiz çizburger dağıttı.

Anne Kelsey Golden, pazartesi meskenden çalıştığını ve oğlu Barrett’ın oynamak için telefonu “çekmeye” başladığını söyledi. Golden “Telefonun yansımasına bakmayı seviyor” dese de Barrett’ın o gün “ekrana basmaya, telefonu kolunun etrafında güya sürat treniymiş üzere sallamaya başladığını” ekledi. Annenin fark etmediği şeyse telefonun kilidinin açık olduğu ve oğlunun yemek teslimatı uygulaması DoorDash’ten meskene 31 tane çizburger sipariş etmeyi başardığıydı.

BİLDİRİM GELİNCE ANLADI

Independent Türkçe’de yer alan habere nazaran; Golden neler olup bittiğini fakat telefonuna siparişin olağandan uzun sürdüğünü belirten bir bildirim gelince anladığını söyledi.

Bildirim Golden’ı gafil avladı zira bazen öbür çocuklarının paketlenmiş öğlen yemeklerini DoorDash’ten sipariş verse de o gün o denli yapmamıştı. Sipariş alıp almadıklarını öğrenmek için çocukların okulunu aradı ancak çalışanlardan biri sipariş gelmediğini söyledi.

Golden, “Bunu söylediği anda dışarıda, verandadaydım. Bir otomobil yanaştı ve ‘Ne?’ dedim. Böylelikle otomobilin yanına gittim ve otomobildeki bayan kocaman bir McDonald’s paketi çıkarıp ’31 çizburger?’ diye sordu. Aman İlahım, bunu nitekim yaptı diye düşündüm” diye devam etti.

Annesi, yüzde 25’lik “gerçekten bonkör” bir bahşiş veren Barrett’ın, sipariş bedelini 91,70 dolara çıkardığını söyledi.

KOMŞULARINA DAĞITTI

Golden, tahlili çizburgerleri Facebook üzerinden arkadaşlarına ve komşularına dağıtmakta bulurken gönderisi viral oldu. Golden, Facebook gönderisine “İlgilenen varsa 31 tane parasız McDonald’s çizburgerim var. Görünüşe nazaran iki yaşındaki oğlum Doordash’ten nasıl sipariş vereceğini biliyor” diye yazdı.

Golden, çizburgerleri alanlar ortasında siparişlerin 6’sına talip olan gebe bir anne olduğunu ve kalan burgerlerin de en yakın komşularına dağıtıldığını söyledi.

Bayan, McDonald’s’ın lokal şubesinin daha sonra Barrett’la kendisini maskotlarla tanışmak, fotoğraf çekmek ve parasız tavuk nugget yemek için cuma günü şubeye davet ettiğini ekledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.